Szervizmérnök

Job Description

Vállalat: Siemens Mobility Kft.

Telephely: Sopron

Munkavégzés: heti 40 óra

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

· Adott projekteken a vasúti járművek szerviztevékenységének koordinálása és elvégzése

· Karbantartásoknál a járművek és funkciók ellenőrzésének és mérésének irányítása és felügyelete

· Helyszíni munkafolyamatok nyomonkövetése, döntéselőkészítés elvégzése

· Elvégzett tevékenységek dokumentálása

· Alvállalkozók munkájának koordinálása és felügyelete

Mi különböztet meg másoktól?

· Villamosmérnöki és/vagy gépészmérnöki végzettség

· Angol és német nyelvtudás legalább középfokú ismerete szóban és írásban

· Csapatjátékos, jó munkabírás

· Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent

· Problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás

Job ID: 190842

Organization: Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.