Hegesztőmérnök

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Energetikai gépek alkatrészgyártásában való aktív részvétel
  • Erőművi, ipari turbina hegesztett alkatrészeinek technológizálása
  • Gyártási dokumentáció és vágódokumentáció készítése
  • Gyártásfelügyelet

Mi különböztet meg másoktól?

  • Msc Gépészmérnök végzettség
  • Hegesztőmérnöki végzettség IWE/EWE
  • 5 év acélszerkezet gyártásban eltöltött idő
  • Kommunikációképes angol/német nyelvtudás
  • Terhelhetőség, precíz munkavégzés

Mit érdemes még tudnod?

  • Anyag és gépgyártástechnológiai szakirány előny
  • Roncsolásmentes anyagvizsgálói bizonyítvány VT/PT/RT/ÚT
  • SAP ismeret előny
  • NX ismeret előny

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Kitöltési segédlet a pozícióra való jelentkezéshez a JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ feliratra kattintva érhető el:

JELENTKEZÉSI ÚTMUTATÓ

#LI-DNI

Job ID: 191048

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt.