Diák munkatárs vasmag alapanyag címkézés területére

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Gas and Power Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerülete (Csepel)

Milyen feladatok várnak rád?

· A raktárba beérkező alapanyagok barcode-al való ellátása

· Bund kicsomagolása (vagy csomagolás felvágása)

· Címkék kinyomtatása

· Címkék felhelyezése a csíkokra

· Csík csomagolási hulladék elhordása

· A beérkezett csíkok rögzítése a rendszerben

· Darabolás és rakás normák ellenőrzése (a munkatársak által bekönyvelt adatok összehasonlítása az adott normákkal)

Mi különböztet meg másoktól?

· Darus képzés előnyt jelent

Mit érdemes még tudnod?

· Hallgatói jogviszony szükséges

· Heti 40 óra

· Határozott idő: 3-6 hónap

· Munkavégzés elcsúsztatott két műszakban

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 191105

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt.