Termeléstervező gyakornok

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Vevői megrendelések visszaigazolása és ellenőrzése megadott kritériumok alapján (ár, mennyiség, kiszállítási dátumok karbantartása SAP-ban angol vagy német nyelven)

  • Kiszállítások könyvelése a rendszerben, az ezzel járó adminisztratív háttér feladatok ellátása

  • Email-es fuvarigénylés a helyi export csapattól

  • Kimutatások készítése kérés esetén (havi kiszállítások, nyitott megrendelések stb..)

  • Kapcsolattartás a Minőségügyi csapattal problémák felmerülése esetén

  • Selejt termékek nyomon követése és elszállíttatása

  • Javításra váró termékek nyomon követése

  • Egyéb egyedi feladatok ellátása termeléstervező kérésére

Mi különböztet meg másoktól?

  • Szakirányú végzettség

  • Önállóság, talpraesettség

  • Precizitás, megbízhatóság

  • Aktív angol és/vagy német nyelvtudás

  • Excel és SAP ismeretek előnyt jelentenek

Mit érdemes még tudnod?

  • Gyakornoki juttatási csomag (alapbér + Cafeteria)

  • Legalább heti 3 nap munkavégzés, több nap előnyt jelent (rugalmas munkaórák)

  • Modern, multinacionális munkakörnyezet

  • Fejlődési lehetőség

  • Különböző folyamatfejlesztési projektekben való aktív részvételi lehetőség

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 192738

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt., Plant PG SU Budapest

Experience Level: Recent College Graduate

Job Type: Either