Mérnök értékesítő

Job Description

Vállalat: Siemens Mobility Kft.

Telephely: Budapest, Gizella út 51-57

Munkavégzés: heti 40 óra

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

ilyen feladatok várnak rád?

  • Közvetlen vevőkapcsolatokon alapuló üzletszerzés, ajánlatkészítés, vasúti biztosítóberendezési területen termékek és szolgáltatások értékesítése.
  • Ajánlatmenedzsment, komplex ajánlatok kidolgozása nemzetközi és hazai partnerekkel, szerződéskötés
  • Ügyfélismeret ill. az ügyfél kulcsfontosságú folyamatainak ismerete
  • Projektértékesítésben szerzett tapasztalat, közbeszerzési ismeret, jogi alapismeretek
  • Kapcsolattartás az anyaházzal, társvállalatokkal
  • Nemzetközi projekt team-ben való együttműködés, érdekek képviselete

Mi különböztet meg másoktól?

  • Projektértékesítésében szerzett legalább 3-5 éves tapasztalat, vasúti tapasztalat előnyt jelent
  • Közbeszerzési tapasztalat, jogi jártasság előny
  • Felsőfokú műszaki végzettség (vagy azzal egyenértékű gyakorlat)
  • Vasúti alapismeretek és biztosítóberendezések ismerete előny

Miért a Siemens?

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Értékeljük a teljesítményt és az egyéni hozzájárulást

Job ID: 192958

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.