Ipar 4.0 tartalomfejlesztő

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Oktatási anyagok fejlesztése az Ipar 4.0 technológiákhoz kapcsolódóan

  • Ipar 4.0 bevezető és technológiai képzések megtartása a Siemens duális képzésében részt vevő tanulói, vállalati munkatársai és partneriskolai oktatói részére

  • A képzések eredményeinek és észrevételeinek visszacsatolása a fejlesztésbe

  • Folyamatosan kapcsolattartás a közreműködő szakmai szervezetekkel

  • Kapcsolattartás a Siemens Zrt. üzleti területeivel és gyáregységeivel

Mi különböztet meg másoktól?

  • Villamosmérnök végzettség

  • Ipar 4.0 technológiák ismerete

  • Automatizálási ismeretek

  • Jó szervezőkészség, logikus gondolkodásmód

  • Csapatmunkára alkalmasság, önálló munkavégzés, kezdeményezőkészség, türelem

  • Hajlandóság új technológiák megismeréséhez, elsajátításához

  • Elhivatottság az oktatás és tudásátadás iránt, nagyfokú szociális empátia

  • Minimum 2 év szakmai tapasztalat

  • MS Office ismeret

  • Középfokú német vagy angol nyelvismeret

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 193181

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt.