Méréstechnikus

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Gas and Power Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

  • Gyártásközi és végellenőrzések végrehajtása

  • Mérések elvégzése hagyományos mérőeszközökkel

  • Mérés 3D-s mérőgéppel

  • A tevékenységhez kapcsolódó adminisztráció

  • Mérési-ellenőrzési módszerek fejlesztése

  • Mi különböztet meg másoktól?

  • Gépipari technikusi végzettség

  • Releváns tapasztalat

  • Méréstechnikai ismeretek

  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

  • Igény a folyamatos fejlődésre

  • Műszaki rajzolvasási ismeret

Előny:

  • Tapasztalat 3D mérőgép programozásában

  • Idegennyelv ismerete /angol-német/

  • Rendszerben való gondolkodás

Mit nyújtunk?

  • Azonnali munkakezdés

  • határozatlan idejű szerződés

  • Versenyképes juttatási csomag

  • Stabil vállalati háttér, nemzetközi munkakörnyezet

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Munkarend: 4 műszak. / 3 műszak

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 193407

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt., Plant PG SU Budapest