Quality Manager pre Siemens Mobility

Job Description

Náplňou práce na pozícii Quality Manager Professional je:

 Vedenie riadenej dokumentácie (ISO 9001);

 Zverejňovanie dokumentácie a budovanie povedomia;

 Postupy pre kontext, zainteresované strany a riadenie rizík;

 Zodpovednosť za dokumenty, ako sú politika a príručka kvality, ciele, management review a pod.;

• Spravovanie a zlepšovanie integrovaného systému manažérstva kvality v zmysle koncernových predpisov a noriem (ISO 9001, 14001, 45001, 27001);
• Príprava a koordinácia všetkých potrebných aktivít pri procese certifikácie;

• Participácia na interných certifikačných a recertifikačných auditoch v spolupráci s konzultačnými spoločnosťami
• Definícia, aktualizácia a racionalizácia procesov spoločnosti;

• Organizovanie kvalitatívnych úloh, opatrení podľa príslušných noriem;
• Dohľad nad aktivitami zabezpečujúcimi napĺňanie príslušných noriem;
• Správa procesnej dokumentácia a starostlivosť o ostatnú pridelenú dokumentáciu;

• Plánovanie a realizácia nápravných opatrení.

Potrebné vzdelanie, zručnosti a osobnostné predpoklady

Vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore
výhodou je technické vzdelanie, manažment kvality

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2);  Nemecký jazyk – výhodou

Počet rokov praxe
5

Osobnostné predpoklady a zručnosti
Technické predpoklady:
Skúsenosti v oblasti riadenia kvality a procesného riadenia (ISO 9001:2018)

Osobnostné predpoklady:
Organizačné schopnosti, komunikatívnosť, zmysel pre detail, zodpovednosť, systematickosť, spoľahlivosť, kreativita, trpezlivosť, tímový hráč.

Čo ponúkame

•  Platové ohodnotenie 2200 € Brutto/mesiac + Variabilná odmena

Kandidátom s vyššou úrovňou skúseností bude seniorita zohľadnená v ponuke.

•  Tréningový a rozvojový program (business a produktové školenia, e-learning, jazykové kurzy, soft skills tréningy,…)

• Skvelý team a teambuildingy

• Extra voľné dni (bridge days, sick days)

• Program pre zdravie (wellness, športové aktivity, fitness, doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR)

• Rodinný program (príspevok pri narodení dieťaťa, odchode na materskú dovolenku, príspevok na škôlku a detské tábory)

• Retention program (príspevok pri pracovnom výročí, životnom jubileu, doplnkové dôchodkové sporenie, zamestnanecké pôžičky)

• Referral employee program

Job ID: 193837

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility, s.r.o.

Experience Level: Mid-level Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected