Projektmenedzser

Job Description

Vállalat: Siemens Mobility Kft.

Telephely: Budapest, Gizella út 51-57

Munkavégzés: heti 40 óra

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

·       EU finanszírozású nagyvasúti projektek előkészítése, tervezési és kiviteli projektek vezetése az üzleti siker elérése és a vevők elégedettségének biztosítása céljából.

·       Projekt felügyelete határidő, költségvetés, műszaki tartalom és emberi erőforrás tekintetében.

·       Kapcsolattartás a kivitelezésben résztvevő hazai és nemzetközi partnerekkel és beszállítókkal.

·       A projekt telepítési tevékenységének megfelelő előkészítése és a lebonyolításban való részvétel, megvalósulási dokumentáció elkészítése.

·       Jogszabályok, minőségügyi rendszer utasításainak betartása és betartatása.

Mi különböztet meg másoktól?

·       Nagyvállalati környezetben, nemzetközi részvétellel zajló projektek megvalósításában szerzett legalább 3-5 éves vezetői tapasztalat – vasúti környezet ismerete előnyt jelent.

·       Komplex gondolkodásmód, műszaki, gazdasági és jogi kérdésekben való jártasság.

·       Műszaki felsőfokú végzettség, villamos- vagy közlekedésmérnöki végzettség előny.

·       Jó kommunikációs készség; tárgyalóképes angol és/vagy német nyelvtudás.

·       Felelős műszaki vezető és/vagy műszaki ellenőri jogosultság előnyt jelent.

Miért a Siemens?

·       Versenyképes juttatási csomag

·       Értékeljük a teljesítményt és az egyéni hozzájárulást

·       Figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat

Job ID: 194020

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.