Lean gyakornok

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Zrt. Power and Gas Budapesti Üzeme több mint 500 alkalmazottjával a világ egyik vezető erőművi beszállítói telephelyeként a cégcsoport nemzetközi villamosenergia- termelő ágazatának kulcsfontosságú résztvevője.

Milyen feladatok várnak rád?

  • SPS/Lean alapelvek bevezetése és fenntartása

  • Vevői elvárásoknak megfelelő termelékenységi célok elérése

  • IPAR4.0 és Mindsphere alkalmazások támogatása

  • Szoftverfejlesztés és projektek szoftveres támogatása

  • Tudásátadó munkahelyi oktatások megszervezése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Folyamatban levő vagy befejezett tanulmányok gépész- vagy villamosmérnök területen

  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt

  • Node-RED, valamint MENDIX programnyelvek ismerete

  • MS Office irodai alkalmazások alapos ismerete

  • Mobilitás, önállóság, alkalmazkodó képesség, csapatszellem, döntési és irányítási képesség, határozottság

Mi jelenthet előnyt a számodra?

  • Német nyelvtudás

  • Adatbázis-kezelő szoftver használata

 Mit érdemes még tudnod?

  • Siemens gyakornoki szerződés (határozott idejű szerződés)

  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget

  • Modern, nemzetközi munkakörnyezetet

  • Munkaidő: heti min. 30 óra

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 196565

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Energy Kft.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Part-time