Projekt mérnök

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás; intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Milyen feladatok várnak rád?

·       A vasúti és kötöttpályás közlekedési projektek mérnöki feladatainak elvégzése.

·       Projekt menetének követése, napi/heti/havi jelentések készítése a projekt előrehaladásáról.

·       Projekt támogató programok kezelése, adatok bevitele, naprakész karbantartása.

·       Projekt koordinációkon való részvétel, projekt részfeladatok elvégzése.

·       Tervek, dokumentációk ellenőrzése, naprakész karbantartása.

·       Projekt dokumentáció összeállítása.

·       Kivitelezési munkák napi szintű felügyelete, koordinálása a határidők figyelembe vételével.

·       Kapcsolattartás társosztályokkal és ügyfelekkel.

Mi különböztet meg másoktól?

·       Villamosmérnöki végzettség,

·       Csapatjátékos, jó munkabírás,

·       Önálló munkavégzés,

·       Kivitelezési területen szerzett 2-3 év tapasztalat ,

·       Angol vagy német nyelvtudás legalább középfokú ismerete szóban és írásban,

·       Problémamegoldó készség, analitikus gondolkodás.

Mit érdemes még tudnod?

·       Versenyképes juttatási csomag,

·       Modern, nemzetközi munkakörnyezet,

·       Értékeljük a teljesítményt.

Job ID: 196710

Organization: Siemens Mobility

Company: Siemens Mobility Kft.