Senior HR referens

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Munkavégzés fő helye: Budapest XV. kerület (Késmárk utca)

Milyen feladatok várnak rád?

· Felelős az operatív HR terület (Global Business Services / Hire-to-Retire) szolgáltatási portfólióban foglaltak megvalósításáért az illetékességi körébe tartozó vállalatnál

· A telephelyen dolgozó munkaügyi adminisztrátor munkatársak feladatainak és munkavégzésének koordinálása, képviselete különböző fórumokon és megbeszéléseken (koordinálja a csapaton belüli munkamegosztást, prioritásokat határoz meg és tervezi a csapaton belüli erőforrásokat)

· Folyamat-fejlesztési projektek támogatása és önálló menedzselése

· Munkajogi változások nyomon követése és azok implementálása a folyamatokba, szabályzatokba

· Külső és belső auditok koordinációja

· Egysége céges szintű operatív HR felelősségi körébe tartozó szabályzatok és folyamatok felügyelete és menedzselése

Mi különböztet meg másoktól?

· 5+ év tapasztalat HR területen

· Csoportvezetői/koordinátori szerepkörben szerzett releváns tapasztalat

· Gyártási környezetben szerzett tapasztalat

· Munkajogi és munkaügyi szakértői ismeretek

· HR folyamatok (személyügyi adminisztráció és kompenzáció és juttatások terület) és standardok ismerete

· Folyékony angol nyelvtudás

· Folyamatos fejlődés iránti elkötelezettség és agilis gondolkodás

· Kiváló kommunikációs készség

· Üzleti gondolkodás és szolgáltatói szemlélet

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 196711

Organization: Human Resources

Company: Siemens Zrt.