Gazdasági munkatárs

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

· A terület értékesítési folyamatának gazdasági támogatása

· Ajánlatok, megrendelések, visszaigazolások és számlák készítése

· Kintlévőségek kezelése

· A partnerekkel és az anyaházzal való kapcsolattartás szóban és írásban

Mi különböztet meg másoktól?

· Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség

· Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban

· Kiváló kommunikációs készség

· Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség

· Önálló munkavégzés

· MS Excel magabiztos ismerete

Mit érdemes még tudnod?

· Fejlődési lehetőség

· Nemzetközi vállalat működésének megismerése

· Előny: SAP ismeret, IT érdeklődés, új rendszerek bevezetésében szerzett tapasztalat

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Job ID: 196948

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens Zrt.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Either