Diák - minőségügyi adatgyűjtés, elemzés

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Energy Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Milyen feladatok várnak rád?

  • Gyártás során keletkezett adatok összegyűjtése, rendszerezése

  • Adatrögzítés vállalatirányítási rendszerben

  • Heti, havi rendszereséggel adatok, összefoglalók frissítése

  • Kimutatások készítése Excelben és Power Pointban

  • Egyszerűbb mérési feladatok elvégzése

  • Kapcsolattartás nemzetközi környezetben

Mi különböztet meg másoktól?

  • Szóban és írásban aktív magyar és angol nyelvtudás

  • Kiváló kommunikációs készség: kapcsolatteremtő-, problémamegoldó-, konfliktuskezelő készség

  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

  • Magabiztosság Excel, Power Point használatában

  • Heti 20-40 óra között, lehetőleg heti 4-5 nap, akárcsak 2-4 órára is naponta

  • SAP ismeret előnyt jelent

A feladatokhoz kapcsolódóan biztosítani tudunk szakmai gyakorlati helyet vagy szakdolgozati témát is minőségbiztosítási területen.

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt.

Experience Level: Student (Not Yet Graduated)

Job Type: Either