Specialista výrobní dokumentace/projektant - Štětí

Job Description

Do naší divize Energy, nyní v závodě ve Štětí, hledáme nové kolegy/nové kolegyně na pozici Specialista výrobní dokumentace/projektant.

Hlavní náplní Vaší práce bude:

n Údržba stávající a nové dokumentace zařízení EI.

n Spolupráce na implementaci systému ke správě dokumentů

n Uspořádání dokumentace k údržbě strojů

n Komunikace s dodavateli

n Pravidelná kontrola dat a zapracování případných změn

Těšit se můžete zejména na

n  pestrou a různorodou pracovní náplň,

n  motivační finanční ohodnocení

n  zaměstnání s dlouhodobou perspektivou

Měl/a byste mít

n  SŠ/VŠ vzdělání technického směru

n  Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni

n  předchozí praxi na obdobné pozici

n  zkušenosti s tvorbou a archivací dokumentace ve výrobní společnosti

n  komunikativnost, asertivní chování a pracovní nasazení

n  schopnost pracovat samostatně i v týmu

Dále vám nabízíme

n prostředí mezinárodního koncernu Siemens

n systém firemního vzdělávání a školení

n široká škála zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zaměstanencké slevy a mnoho dalších)

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Gas and Power, s.r.o.

Experience Level: Experienced Professional

Job Type: Full-time

Can't find what you are looking for?

Let's stay connected