Team Assistant.

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

Mindannyian hozzájárulunk kiváló termékeink és kreatív megoldásaink fejlesztéséhez, amelyekre a világnak szüksége van, és amelyeket vevőink is elismernek. Eredményeink és termékeink mindenki javát szolgálják, sokszor láthatatlanul.

Munkavégzés helye: Budapest XIV. kerület

Milyen feladatok várnak rád?

· A terület napi munkájának támogatása

· Általános asszisztensi feladatok: vezetők támogatása, vendégek fogadása, recepciós feladatok ellátása, vezetőkkel, ügyfelekkel, szállítókkal való kapcsolattartás, bejövő és kimenő levelek postázása és iktatása

· Költségelszámolással kapcsolatos igények feladása

· Projektek adminisztrációjában való közreműködés

· A terület marketing és kommunikációs tevékenységének támogatása (pl. Intranet oldal szerkesztése, rendezvények szervezése)

· Tárgyalók és közösségi terek rendben tartása és foglalása

· PO igények feladása OneSRM rendszerben, rendelések nyomon követése (pl. irodaszerek, céges mobiltelefonok, egyéb szolgáltatások rendelése)

· Szállás-, és repülőjegy foglalás a Cytric rendszerben

Mi különböztet meg másoktól?

· 3-5 év szakmai tapasztalat

· Középfokú angol nyelvtudás

· Pontosság, precizitás

· MS Office felhasználói szintű ismerete

Mit érdemes még tudnod?

· Német nyelvtudás előnyt jelent

· Munkaidő: heti 40 óra

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Smart Infrastructure

Company: Siemens Zrt.