Order Manager

A Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk, ott ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak kiépítésében.

A Siemens Energy Management Budapesti Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Milyen feladatok várnak rád?

  • Vevői megrendelések fogadása, határidőre történő visszaigazolása, kapacitásfoglalás

  • Szoros együttműködés a társosztályokkal (termelés tervezés, kiszállítás, sales)

  • Megrendelés státuszának folyamatos nyomon követése a gyártási és szállítási határidő betartásának, az optimális szállítási képesség elérésének és a vevőmegfelelő tájékoztatásának érdekében

  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel (e-mail-ben és telefonkonferencián keresztül)

  • Számlák készítése

  • SAP használat, adatrögzítés, adatszolgáltatás, statisztikák készítése

Mi különböztet meg másoktól?

  • Szakirányú felsőfokú (külkereskedelmi, gazdasági, pénzügyi/logisztikai) végzettség

  • Szóban és írásban aktív magyar és angol nyelvtudás

  • Magas felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office, Excel, SAP)

  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés

  • Kiváló kommunikációs készség: kapcsolatteremtő-, problémamegoldó-, konfliktuskezelő készség

  • Mi jelenthet előnyt számodra?

  • Német nyelvismeret

  • Min. 2 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt.