Szállítmányozási ügyintéző

Siemens válaszokat biztosít korunk legégetőbb kérdéseire: infrastruktúrát építünk ott, ahol még nincs és fejlesztünk ott, ahol van. Ellátjuk a világot energiával, segítünk az iparágak gördülékeny és fenntartható működtetésében és részt vállalunk a digitális jövő alapjainak lerakásában.

A Siemens Gas and Power Csepeli Üzemének fő profilja az olajszigetelésű és száraz elosztó- transzformátorok fejlesztése és gyártása nem csak a hazai elektromos hálózat számára, hanem a folyamatosan bővülő export piacokra is.

Munkavégzés helye: Budapest XXI. kerület (Csepel)

Milyen feladatok várnak rád?

  • A szállítási terv alapján készáru szállítmányok szervezése

  • Egyeztetés a szállítmányozókkal

  • Fuvardokumentumok készítése

  • Kapcsolattartás az érintett osztályokkal: vevőszolgálattal, termeléssel, raktárral

  • Csomagolási, rakodási státuszok felügyelete. Csomagolási igények egyeztetése a partnercégekkel

  • A fuvarszervezéshez kapcsolódó adatok –hatósági és belső előírásoknak megfelelő-számítógépes kezelése, nyilvántartása

Mi különböztet meg másoktól?

  • Középfokú végzettség

  • MS Office ismeret, gyakorlat

  • Angol nyelvismeret

  • Problémamegoldó-, szervező-, kapcsolatteremtő képesség

Mit érdemes még tudnod?

  • Fuvarszervezésben szerzett tapasztalat

  • Integrált vállalatirányítási rendszer ismerete

  • EKÁER ismerete

  • Vámügyi ismeretek

Azon túl, hogy versenyképes juttatási csomagot és modern, nemzetközi munkakörnyezetet nyújtunk, sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást. Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást és figyelembe vesszük a különböző gondolkodásmódokat.

Organization: Gas and Power

Company: Siemens Zrt.