Siemens Volná místa

Servisní technik VN a VVN zařízení - Plzeň/Praha/Brno

Plzen, Czech Republic
Engineering

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Náš plzeňský tým je součástí divize Energy Management, která patří mezi špičkové  dodavatele výrobků, systémů, řešení a služeb pro ekonomický, spolehlivý a inteligentní přenos a distribuci elektrické energie. Přidejte se k nám a staňte se servisním technikem VN a VVN zařízení pro území České republiky.

Budete se věnovat především

  • montáži, demontáži a diagnostice VN a VVN zařízení
  • provádění servisních prací a zkoušek u zákazníků po celé ČR
  • zpracovávání a vyhodnocování měřících protokolů
  • přípravě obchodních nabídek menšího rozsahu

    Těšit se můžete zejména na

  • spolupráci se špičkovými odborníky
  • nejnovější technologie a know-how
  • rozvoj odborných znalostí a dovedností
  • příležitost k seberealizaci a načerpání nových zkušeností

    Měl/a byste mít

  • SŠ elektro nebo SOU elektro s maturitou (i absolvent bez praxe)
  • zákaznicky orientovaný přístup, samostatnost a psychickou odolnost
  • fyzickou zdatnost
  • uživatelskou znalost práce na PC
  • platnou vyhlášku 50/78 Sb. nad 1000 V
  • ŘP skupiny "B", připravenost často cestovat

    Dále Vám můžeme nabídnout

  • zázemí mezinárodního koncernu Siemens
  • systém firemního vzdělávání a školení
  • atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých benefitů jako 5 týdnů dovolené, 3 dny volna navíc - bridge days, Cafeteria systém (příspěvek na volnočasové aktivity a příspěvek na jazykovou výuku), proplácení prvních tří dnů nemoci jednou ročně, pružnou pracovní dobu, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění, stravenky
  • pracoviště v Plzni/Praze/Brně, cestování po celé ČR

Requisition ID: 210194
Organization: Energy Management
Career Level: Začínající expert/ka