Siemens Volná místa

Vývojář nadřazeného řízení pohonů - Praha/Plzeň

Praha, Czech Republic
Engineering

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme Engineering divize Mobility a zabýváme se vývojem moderních kolejových vozidel a jejich částí. Přicházíme s inovativními produkty a řešeními pro městskou dopravu i pro regionální a vysokorychlostní vlaky. V tomto odvětví patříme k naprosté špičce a určujeme nové trendy.

Pojďte k nám a staňte se členem týmu vývojářů řídicího SW v kolejové dopravě.

Budete se věnovat především

  • analýze požadavků na řídicí SW pohonu
  • tvorbě specifikací, architektuře a definici rozhraní (SysML/UML)
  • implementaci návrhů do nadřazeného řídicího SW pohonu
  • testování SW v laboratoři
  • spolupráci se zahraničními partnery

Těšit se můžete zejména na

  • bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
  • kontakt s nejnovějšími technologiemi a inovacemi
  • zajímavé projekty a spolupráci se špičkovými odborníky
  • tvorbu návrhů komplexních řešení v oblasti nadřazeného řídicího SW
  • přátelský kolektiv s nadšením pro vlaky
  • každodenní využití cizích jazyků
  • služební cesty do zahraničí

Měl/a byste mít

  • eletrotechnické vysokoškolské vzdělání, ideálně se zaměřením na pohony
  • znalost práce v prostředí SysML/UML
  • znalost angličtiny nebo němčiny pro běžnou komunikaci
  • povědomí o nadřazených systémech řízení pohonů
  • chuť na sobě dále pracovat

Dále nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky
  • pracoviště přímo u metra B Stodůlky nebo v centru Plzně

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Pošlete nám své aktuální CV v anglickém jazyce + motivační dopis.
V případě dotazů se ozvěte naší personalistce Kristýně Navrátilové na kristyna.navratilova@siemens.com nebo volejte na telefonní číslo 720 954 682.

Requisition ID: 212732
Organization: Mobility
Career Level: Začínající expert/ka