Siemens Volná místa

Programátor - Štětí

Steti, Czech Republic
Customer Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Naše divize Digital Factory nabízí pestrou škálu produktů, systémů i komplexních řešení pro automatizaci. V závodě ve Štětí se zabýváme údržbou vyhrazených elektrických zařízení, rozvoden nízkého napětí a systému měření a regulace. Přidejte se k našemu týmu v roli Programátora.

Budete se věnovat především

  • reaktivní a preventivní údržbě strojů a spojených technologií
  • realizaci úprav SW strojů a zařízení
  • návrhům technických vylepšení technologií
  • řešení specifických úkolů v oblasti SW řídících automatů
  • úpravám dokumentace zařízení a zpracování pravidelných zpráv
  • analýze potřeb a následné implementaci změn
  • práci s technickou dokumentací

Těšit se můžete zejména na

  • práci v dynamickém kolektivu špičkových odborníků
  • komunikaci se zákazníkem
  • spolupráci s externími dodavateli

Vy byste měl/a mít

  • min. SŠ vzdělání v oblasti elektrotechniky
  • kvalifikaci dle Vyhlášky 50/78 Sb. §6
  • předchozí praxi v oblasti programování řídících automatů
  • základní znalost angličtiny nebo němčiny
  • chuť učit se novým věcem

Dále nabízíme

  • zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností
  • příležitost k seberealizaci a možnost osobního a profesního růstu
  • atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, akciové programy, pět týdnů dovolené a dny volna navíc, proplacení prvních tří dnů nemoci, příspěvek na stravování a další)
  • místo výkonu práce: Štětí

Requisition ID: 220672
Organization: Digital Factory
Career Level: Expert/ka