Key Account Manager - řídicí systémy Sinumeric pro obráběcí stroje - Praha/Brno

Praha, Czech Republic
Sales

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme tým obchodního zastoupení řídicích systému Sinumeric pro Českou republiku. Našimi zákazníky jsou výrobci obráběcích strojů, výkladní skříň a obraz tradice strojírenství v ČR. Přidejte se k nám a pojďte pomocí našich pokrokových řešení posouvat zákazníky k příští průmyslové revoluci.

Budete se věnovat především

  • key account managementu vybraných OEM zákazníků
  • mapování potřeb a budování řešení na klíč
  • akvizici ve smyslu navyšování tržního podílu u stávajících zákazníků
  • tvorbě a realizaci strategického business plánu
  • komunikaci s partnery a výrobními závody v Německu

Těšit se můžete na

  • možnost dodávat špičkové řešení Sinumeric z dílny Siemens zákazníkům v prestižní oblasti obráběcích strojů
  • dobře zmapovaný terén a připravenou půdu pro dosahování výsledků
  • stabilní zázemí silné značky Siemens
  • práci v týmu zahrnujícím odborníky, kteří vám pomůžou s detailním technickým řešením
  • příležitost být součástí digitalizačního týmu, který v rámci čtvrté průmyslové revoluce přepisuje dějiny ČR

 Měl/a byste mít

  • praxi v technickém obchodě alespoň 2 roky, výhodou zaměření na oblast obráběcích strojů
  • technické myšlení a ochota učit se
  • velmi dobré obchodní, komunikační a prezentační dovednosti
  • aktivní znalost AJ pro komunikaci se zahraničními kolegy, NJ výhodou
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat k zákazníkům v ČR

Dále nabízíme

  • práci na plný úvazek na dobu neurčitou
  • pracoviště buď v Praze, nebo v Brně
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • firemní auto Škoda Octavia i pro soukromé účely
  • širokou škálu zaměstnaneckých výhod (5 týdnů dovolené a 3 dny volna navíc tzv. „bridge days“, příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání ve výši 6.000 Kč ročně, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, akciové programy, proplacení prvních 3 dnů nemoci, odměny při pracovních a životních jubileích, příspěvek na stravování a další)

Requisition ID: 233968
Organization: Digital Factory
Career Level: Nedefinováno