Siemens Volná místa

Robotik - Kvasiny

Kvasiny, Czech Republic
Customer Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V naší divizi Digital Factory, která nabízí pestrou škálu produktů, systémů i komplexních řešení pro automatizaci, nyní v závodě v Kvasinách hledáme nového kolegu na pozici Robotik.
Přidejte se k nám.

Pozice robotika obnáší

  • seřizování a údržbu robotických/mechanických částí strojů a zařízení;
  • analýzu příčin poruch a návrh nápravných opatření;
  • preventivní údržbu strojů a zařízení;
  • spolupráci se specialisty a s externími servisními pracovníky při uvádění nových strojů a zařízení do provozu;
  • práci s technickou dokumentací.

Měl/a byste mít

  • SOŠ/SOU technického zaměření
  • dobrou orientaci v technické dokumentaci automatizace, pneumatiky a hydrauliky
  • vyhlášku 50 min. §5 výhodou
  • znalost procesů automatizace strojů a zařízení
  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve vícesměnném provozu
  • ochotu učit se novým technickým znalostem a systému práce údržby
  • samostatnost, zodpovědnost a schopnost týmové spolupráce

Nabízíme Vám

  • zázemí jedné z největších mezinárodních elektrotechnických společností
  • práci v dynamickém kolektivu špičkových odborníků
  • atraktivní finanční odměňování a širokou škálu zaměstnaneckých výhod (příspěvek na volnočasové aktivity a vzdělávání, 5 týdnů dovolené a dny volna navíc, proplacení prvních 3 dnů nemoci, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění);
  • příspěvek na stravování
  • termín nástupu: ihned nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Kvasiny
  • možnost ubytování

Requisition ID: 240830
Organization: Digital Factory
Career Level: Začínající expert/ka