Siemens Volná místa

Embedded SW Developer - PROFINET - Praha

Praha, Czech Republic
Research & Development

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem R&D centru Corporate Technology v Praze se zabýváme vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Výsledky naší práce lze najít v mnoha produktech koncernu Siemens pro průmyslovou automatizaci a železniční dopravu.

Příležitost pracovat na projektu: Process Automation - vývoj komunikačního modulu pro sběrnici PROFINET pro sensoy v oblasti procesní automatizace.

Vaším úkolem bude

  • vývoj firmwaru pro komunikační modul na sběrnici PROFINET na platformě ARM
  • tvorba modulárního sytému/aplikace v C/C++
  • práce s RTOS, komunikačním stackem a aplikací
  • analýza zákaznických požadavků a vytváření implementační dokumentace
  • příprava unit testu, test driven developement a účast na code review
  • spolupráce s HW vývojáři, podpora při oživování prototypu

Těšit se můžete na

  • bonus za nástup do společnosti ve výši 50 000 Kč
  • zajímavé projekty realizované ve spolupráci s vývojovými centry koncernu Siemens AG
  • špičkově vybavené pracoviště
  • každodenní využití anglického jazyka
  • unikátní technologie a know-how
  • přátelský kolektiv

Co u Vás oceníme

  • vysokoškolské vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru
  • dobrou znalost programovacího jazyka C/C++
  • zkušenost s embedded programováním
  • základní znalost FPGA designu, schopnost vyznat se v hardware
  • pokročilou znalost angličtiny – denní komunikace, znalost němčiny výhodou
  • chuť učit se nové věci a dále se odborně vzdělávat

Můžeme Vám nabídnout

  • práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • pracoviště přímo u metra B Stodůlky

Requisition ID: 264741
Organization: Corporate Technology
Career Level: Začínající expert/ka