Siemens Volná místa

Servisní technik elektrických pohonů - Praha

Brno, Czech Republic
Customer Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Servisní technik elektrických pohonů – Praha

Jsme tým servisu elektrických pohonů divizí Digital Factory & Process Industries and Drives.  Zajišťujeme servis pro zákazníky z celé ČR, převážně v oblastech s těžkým průmyslem. Naše služby zahrnují uvedení do provozu, preventivní prohlídky, dodávky náhradních dílů, opravy a modernizace našich strojů.

Přidejte se k nám a staňte se servisním technikem pro frekvenční měniče a motory!

BUDETE SE VĚNOVAT PŘEDEVŠÍM

  • opravám a servisu frekvenčních měničů a motorů (DC, NN a VN)
  • diagnostice, preventivní diagnostice, analýzám a preventivním prohlídkám
  • uvádění pohonů do provozu, drobným instalačním pracím
  • technickému poradenství
  • denní komunikaci se zákazníky a jejich technické podpoře a školení
  • častým servisním výjezdům po ČR
  • kompletní přípravě na servisní výjezdy a zajištění veškeré dokumentace související s náhradními díly
  • sebevzdělávání a udržování přehledu o novinkách v oboru

TĚŠIT SE MŮŽETE ZEJMÉNA NA

  • služební auto Škoda Octavia i k soukromým účelům
  • špičkové technické vybavení, např. měřící techniku, nářadí, atd.
  • pravidelný pocit dobře odvedené práce při realizaci zakázek ke spokojenosti zákazníků

MĚL/A BYSTE MÍT

  • SŠ/VŠ elektrotechnické vzdělání – výkonová elektrotechnika nebo pohony výhodou
  • praxe v oboru výhodou
  • vyhláška 50 min. §6 podmínkou
  • AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • ochotu cestovat a pracovat v terénu a řidičské oprávnění typu B

    POZICE JE VHODNÁ I PRO ABSOLVENTY

DÁLE NABÍZÍME

  • možnost kanceláře v Praze
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 267442
Organization: Process Industries and Drives
Career Level: Expert/ka