Obchodně-technický zástupce - Servis Inteligentních budov, Praha

Praha, Czech Republic
Sales

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V naší divizi Building Technologies, která se specializuje na produkty, systémy a komplexní řešení pro řízení technologie budov, nabízíme volné pracovní místo: Obchodně-technický zástupce - Servis Inteligentních budov.

Vaší náplní práce bude:

  • prodej produktu servis se zaměřením protupožární a bezpečnostní systémy
  • prodej modernizací a rozšíření systémů FS
  • komunikace se zákazníkem
  • komunikace a sdílení informací v obchodním oddělením a ostatními odděleními divize
  • zodpovědnost za včasné odevzdávání všech podkladů určených pro fakturaci a dalších výkazů
  • účast na veletrzích a výstavách - podávání obchodních informací, sledování trendů a novinek

Těšit se můžete na:

  • přístup k nejmodernějším technologiím
  • příležitost k seberealizaci a v případě zájmu i na kariérní růst
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Měl/a byste mít:

  • SŠ/VŠ vzdělání (elektro,ekonomické)
  • silnou orientaci na zákazníka
  • obchodní zaměření a prodejní dovednosti
  • angličtinu na komunikativní úrovni, němčina je výhodou
  • velmi dobrou orientaci v IT technologiích a zabezpečovacích systémech
  • schopnost práce v mezinárodním týmu
  • řidičský průkaz sk. B (připravenost cestovat)

Requisition ID: 273536
Organization: Building Technologies
Career Level: Nedefinováno