Siemens Volná místa

Projektový manažer pro průmyslovou automatizaci - Bradlec 1

Steti, Czech Republic
Project Management

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Bavilo by Vás řízení technických projektů ve významné mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti s vedením projektového týmu? Domluvíte se plynule anglicky či německy? Máte zkušenosti z oboru automatizace? Přidejte se k nám a staňte se Projektovým manažerem!

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • řízení projektů v oblasti elektro, měření a regulace a automatizase
  • spolupráce s obchodním týmem (vyhledávání a získávání obchodních příležitostí)
  • vedení jednání se zákazníky a dodavateli
  • spolupráce na přípravě a prosazování strategie oddělení
  • zavádění, realizace a vyhodnocování definovaných opatření
  • dohled na včasnou realizací projektů, včetně sledování nákladů a plánování kapacit

Těšit se můžete zejména na

  • příležitost k seberealizaci
  • zajímavé projekty a nejnovější know-how
  • spolupráci se špičkovými odborníky a vlastní odborný i profesní růst

Měl/a byste mít

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru elektro
  • velmi dobrou znalost anglického jazyka (pro komunikaci se zákazníkem a zahraničními kolegy)
  • praxi v oblasti projektového řízení
  • dobrou orientaci v oboru elekto, měření a regulace a automatizace
  • zkušenosti s vedením týmu a manažerské dovednosti
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce Štětí
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 275019
Organization: Digital Factory
Career Level: Expert/ka