Siemens Volná místa

Hardware Engineer - Výkonová elektronika - Plzeň

Plzen, Czech Republic
Research & Development

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem R&D centru Corporate Technology se zabýváme vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Výsledky naší práce lze najít v mnoha produktech koncernu Siemens pro průmyslovou automatizaci a železniční dopravu.

Příležitost pracovat na projektu: SINAMICS, SIMODRIVE, POSMO nebo  MASTERDRIVES. Jsme součástí vývoje a podpory výroby pro zařízení zmíněných řad. Zapojte se do spolupráce na vývoji konfigurovatelných konvertorových systémů, unikátních pohonů LOW - voltage např. AC servo motor s integrovaným drive řízení nebo inteligentní decetralizovaný polohovací pohon,  MasterDrive  –  skládající se z výkonové části a modulárních systémů kombinovatelných pro zákaznické aplikace.

Vaším úkolem bude

  • plné nasazení při vývoji výkonové části SINAMICS, SIMODRIVE, MASTERDRIVES
  • design elektrického obvodu, podpora fáze layoutu
  • příprava test case postupů, prototypové testování
  • tvorba technické dokumentace  - Industrial Grade design
  • spolupráce s R&D a výrobou v Německu

Těšit se můžete na

  • Bonus za nástup do společnosti ve výši 100 000 Kč
  • Relokační balíček ve výši 50 000 Kč
  • zajímavé projekty realizované ve spolupráci s vývojovými centry koncernu Siemens AG
  • špičkově vybavené pracoviště
  • každodenní využití anglického jazyka
  • unikátní technologie a know-how
  • přátelský kolektiv

Co u Vás oceníme

  • vysokoškolské vzdělání (Výkonová elektronika, Pohony, Elektronika, Řízení, atp.)
  • znalost výkonové elektrotechniky – polovodičové spínací prvky, návrh filtrů, návrh tlumivek
  • základní znalosti principů řízení pohonů a měničů
  • zkušenost s prací v návrhovém systému (CR5000, OrCAD, Mentor Graphics)
  • orientaci v oblasti EMC
  • týmového ducha, anylytické a systémové myšlení
  • anglický, popř. německý jazyk

Můžeme Vám nabídnout

  • práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Requisition ID: 276343
Organization: Corporate Technology
Career Level: Zkušený/á expert/ka