Siemens Volná místa

Operativní kontroler

Mohelnice, Czech Republic
SCM-Procurement/Logistics

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Chcete pracovat v novém závodě a podílet se na výrobě sofistikovaných pohonů? Chcete se učit a máte chuť spolupracovat?

Pak hledáme právě Vás, staňte se součástí našeho nově budovaného týmu Siemens!

Náplň práce:

  • Provádění operativních změn kalkulací podle vývoje materiálních, personálních nákladů apod., promítání cenových změn do výrobků, služeb.
  • Komunikace a spolupráce s ostatními odděleními ve společnosti pro získávání vstupů pro analýzy a předávání výstupů.
  • Příprava podkladů pro rozpočet, vypracovávání rozpočtu a odhadů prodejních, režijních a dalších nákladů.
  • Kontrola překročení rozpočtů, analýzy typu skutečnost versus plán.
  • Tvorba propočtů očekávání (Forecasting).
  • Provádění finanční analýzy společnosti a jejích částí (oddělení, nákladových středisek).
  • Hledání nápravných opatření vedoucích ke zlepšení hospodaření společnosti.
  • Sestavování rozpočtu jednotlivých projektů.
  • Projektový controlling.
  • Reporting.
  • Aktivní spolupráce se všemi odděleními, jinými závody v rámci koncernu a centrálou v Německu.

    Kvalifikační požadavky:

  • bakalářský studijní program v oboru ekonomika a management / ekonomika a podnikání
  • komunikativní znalost anglického jazyka (německý jazyk výhodou)
  • schopnost pracovat soustředěně, vědomě a vytrvale na svém úkolu
  • dovednost systematicky a objektivně plánovat a organizovat práci svou i ostatních
  • schopnost aktivně komunikovat, včetně schopnosti dobře prezentovat
  • schopnost vyhledat, najít, rozpoznat, vybrat validní nebo důležité informace potřebné v dané situaci
  • pokročilou znalost MS Office
  • znalost SAP výhodou
  • řidičský průkaz sk. B

Dále Vám nabízíme

  • místo výkonu práce Mohelnice
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru

Program zaměstnaneckých výhod

  • roční příspěvek 5.000 Kč do programu Benefit plus
  • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 600 Kč měsíčně
  • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000 Kč
  • závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

    Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

    Pošlete nám svůj životopis na lucie.simkova@siemens.com. Máte otázky či pochybnosti, zda je tato práce to pravé pro vás? Zavolejte naší personalistce +420 733 610 431!

Requisition ID: 278339
Organization: Digital Factory
Career Level: Začínající expert/ka