Siemens Volná místa

Smart Grid Solution Consultant - Brno

Brno, Czech Republic
Research & Development

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme Omnetric, nový start-up společnosti Siemens, specializujeme se na implementaci softwarových  řešení pro oblast Smart Grid a inteligentního měření. Nenechte si ujít příležitost stát se součástí této jedinečné platformy, která představuje energetické měření budoucnosti.

Naším nosným produktem je EnergyIP (Meter Data Management System). Zajišťuje procesy registrace nových měřidel spotřeby v síti, sběr a následné zpracování dat, až po přípravu dat k fakturaci v rámci integrace s ERP systémem. EnergyIP i jeho přidružené komponenty konfigurujeme a vyvíjíme dle požadavků zákazníků.

V roli konzultanta se budete věnovat především:

  • získávání a analýze požadavků zákazníka (requirements engineering)
  • specifikaci business procesů a tvorbě projektové dokumentace
  • konfiguraci produktu EnergyIP
  • analýze log souborů a návrhu SQL skriptů
  • komunikaci se zákazníkem včetně pracovních cest nejen v Evropě

Těšit se můžete zejména na:

  • odměnu za nástup ve výši 50 000 Kč
  • dynamiku start-upu a sílu společnosti Siemens
  • mezinárodní prostředí a projekty
  • unikátní technologie a know-how
  • přátelský kolektiv s nadšením pro inovace a kvalitu
  • každodenní využití cizího jazyka a zahraniční služební cesty

Měl/a byste mít:

  • vysokoškolské vzdělání technického směru
  • znalost angličtiny pro běžnou komunikaci
  • zkušenosti s Requirements Engineering nebo business analýzou
  • dobrou znalost databáze SQL
  • orientaci v Linuxu, tvorba skriptů v Bash výhodou
  • chuť učit se a ochotu cestovat

Dále Vám nabízíme:

  • práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Requisition ID: 279799
Organization: Energy Management
Career Level: Začínající expert/ka