Programátor/servisní technik pro průmyslovou automatizaci - Žatec 1 1

Praha, Czech Republic
Customer Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme divize Digital Factory společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení a rozumíme potřebám našich zákazníku. Součástí naší nabídky je také software a hardware pro správu celého životního cyklu výroby včetně servisu nebo koncept digitální továrny.

Staňte se programátorem/servisním technik pro průmyslovou automatizaci ČR

Budete se věnovat především:

  • tvorba aplikačního SW a vizualizace pro průmyslové automaty
  • zpracování technického řešení v oblasti HW a SW pro nabídky a servisní projekty
  • servisní činnost u koncových zákazníků

Těšit se můžete zejména na

  • rozmanitou a pestrou náplň práce
  • přístup k moderním technologiím
  • práci v malém kolektivu a podporu celého týmu

Měl/a byste mít:

  • VŠ/SŠ vzdělání technického směru - automatizace nebo procesní inženýrství
  • znalost oblasti PLC, SCADA, obecného programování
  • výhodou je znalost Simatic Step7, WinCC, C, SQL, PHP
  • čtení elektrotechnické dokumentace
  • prezentační dovednosti
  • komunikativní znalost AJ, komunikace v NJ výhodou
  • řidičské oprávnění B

 Nabízíme:

  • místo výkonu práce v Mladé Boleslavi
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a home office pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 280439
Organization: Digital Factory
Career Level: Expert/ka