Siemens Volná místa

Správce serverových systémů Linux, MS s němčinou - Trutnov

Trutnov, Czech Republic
Information Technology

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsou pro Vás MES systémy, témata v rámci Industry 4.0 a další moderní technologie řízení výroby výzvou? Máte chuť pracovat se špičkovými odborníky z celého světa? Chcete získat jistotu a perspektivní práci v mezinárodní firmě? Domluvíte se anglicky nebo německy? Přidejte se k dobře sehranému týmu našich kolegů Global IT Delivery Center pro Siemens, které se zabývá komplexní podporou a rozvojem centrálních systémů SAP a řídících systémů výroby pro závody koncernu Siemens.

Tato pozice je určena všem uchazečům se znalostí spravování systémů, kteří se chtějí dále rozvíjet ve spravovaných technologiích jak MS Server, ORACLE, Linux, ale i v implementaci a podpoře firemních procesů.

Budete se věnovat především

•             managementu systémů Linux a Windows v klastru a ve virtuálním prostředí

•             instalaci, konfiguraci a managementu výrobních a logistických systémů

•             analýze neočekávaných funkcí a organizaci obnovovacích scénářů bez dopadu na cílového uživatele

•             podpoře v zajištění vysoce dostupné třísměnné výroby

•             testování a instalaci nové softwarové verze dle zákaznických specifikací

•             podpoře uživatelů podle operativních scénářů pro plánovaná řešení

•             podpoře první a druhé úrovně suportu uživatelů

•             budete v přímém kontaktu se zákazníkem ve výrobě

•             budete zodpovědný za všechny bezpečnostní otázky odpovídajících IT-Systémů

Těšit se můžete zejména na

•             pestrou práci a zajímavé projekty, spolupráci se špičkovými odborníky a jejich mentoring

•             podíl na vývoji a podpoře Industry 4.0 řešení společnosti Siemens

•             implementaci nejnovějších průmyslových technologií na bázi SW a HW

•             vývoj s důrazem na kvalitu a spolehlivost

•             práci v přátelském a otevřeném kolektivu

•             spolupráci v mezinárodním týmu a možnost využití cizích jazyků na denní bázi

•             úzkou přeshraniční spolupráci s kolegy z ostatních týmů

Měl/a byste mít

•             VŠ vzdělání / případně SŠ s adekvátní praxí

•             dobrou znalost NJ slovem i písmem, AJ je vítána

•             zkušenosti s operativním servisem, analýzou chyb a obnovovacími scénáři

•             zkušenosti s Linux-Clustr Server, popřípadě s databází Oracle na Linuxu

•             zkušenosti s administrací MS Serveru, MS SQL Serveru, MS IIS, Tomcat

•             zkušenosti s virtuálními serverovými systémy (ESXi) a CITRIX farmou terminálových serverů

•             zkušenosti s technologiemi SQL, XML, .NET vítány

•             ochotu k občasnému cestování, ŘP sk. B

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce: Trutnov
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • náborový příspěvek ve výši 20.000,-Kč po zkušební době
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • program zaměstnaneckých výhod:
    • roční příspěvek 6.000,-Kč do programu Benefit plus
    • roční příspěvek 2.000,-Kč na jazykové vzdělávání

    • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1.000,-Kč měsíčně
    • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000,- Kč
    • bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.000,-Kč
    • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens (např. slevy na nákup zboží Siemens, karta Makro, slevy na Leo Express atd.)
  • příspěvek na stravování
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

Requisition ID: 280557
Organization: Global Services
Career Level: Začínající expert/ka