Web developer .NET C# v systémech MES - Frenštát p. R./Ostrava/Mohelnice

Frenstat pod Radhostem, Czech Republic
Information Technology

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsou pro Vás MES systémy, témata v rámci Industry 4.0 a další moderní technologie řízení výroby výzvou? Máte chuť pracovat se špičkovými odborníky z celého světa? Chcete získat jistotu a perspektivní práci v mezinárodní firmě? Domluvíte se anglicky nebo německy? Přidejte se k dobře sehranému týmu našich kolegů Global IT Delivery Center pro Siemens, které se zabývá komplexní podporou a rozvojem centrálních systémů SAP a řídících systémů výroby pro závody koncernu Siemens.

Tato pozice je určena všem uchazečům se znalostí programování, kteří se chtějí dále rozvíjet nejen v programování v jazycích C#, JAVA, ale i v implementaci a podpoře firemních procesů.

Do zkušeného týmu odborníků hledáme vývojáře/ky na pozici Web developer .NET C# .

Budete se věnovat především

•             implementaci IT řešení podle dodaných specifikací

•             údržbě a podpoře IT řešení

•             analýze nesprávné činnosti kódu a dodávkou opravných balíčků (bugfixes) a optimalizaci

•             budete zodpovědný(á) za softwarovou kvalitu a testování v průběhu vývoje

Těšit se můžete zejména na

•             pestrou práci a zajímavé projekty, spolupráci se špičkovými odborníky a jejich mentoring

•             podíl na vývoji a podpoře Industry 4.0 řešení společnosti Siemens

•             implementaci nejnovějších průmyslových technologií na bázi SW a HW

•             vývoj s důrazem na kvalitu a spolehlivost

•             práci v přátelském a otevřeném kolektivu

•             spolupráci v mezinárodním týmu a možnost využití cizích jazyků na denní bázi

Měl/a byste mít

•             VŠ vzdělání / případně SŠ s adekvátní praxí

•             dobrou znalost AJ slovem i písmem, znalost NJ velkou výhodou

•             zkušenosti se servisními činnostmi, s analýzou chyb a scénáři obnovy

•             zkušenosti s vývojem komplexních softwarových řešení

•             výbornou znalost .NET C#, Webové služby

•             zkušenosti s Microsoft SQL server

•             zkušenosti s Microsoft Client&Server; Web-UI Technologiemi, TFS, Visual Studio

•             zkušenosti s programováním JavaScript, HTML5 (AngularJS, Bootstrap, REST), SQL

•             ochotu k občasnému cestování, ŘP sk. B

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce: Frenštát p. R., Ostrava, Mohelnice
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práci ve stabilní společnosti
  • náborový příspěvek ve výši 20.000,-Kč po zkušební době
  • možnost uplatnění v perspektivním oboru
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • flexibilní pracovní dobu a možnost home office
  • program zaměstnaneckých výhod:
    • roční příspěvek 6.000,-Kč do programu Benefit plus
    • roční příspěvek 2.000,- Kč na jazykové vzdělávání
    • příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 1.000,-Kč měsíčně
    • odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000,- Kč
    • bezúročné půjčky pro zaměstnance až 300.000,-Kč
    • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance Siemens
  • příspěvek na stravování
  • akciový program pro zaměstnance
  • dobrovolnický den, společenské a kulturní akce
  • 5 týdnů dovolené

Requisition ID: 280560
Organization: Global Services
Career Level: Začínající expert/ka