Siemens Volná místa

Obchodní zástupce

Ostrava, Czech Republic
Sales

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme divize Digital Factory společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů. Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení a rozumíme potřebám našich zákazníku. Součástí naší nabídky je také software a hardware pro správu celého životního cyklu výroby včetně servisu nebo koncept digitální továrny.

Přidejte se do našeho týmu a staňte se obchodníkem pro projekty, servisy v oblastech MaR, elektro a řídicích systémů Simatic!

Budete se věnovat především

  • vyhledávání nových obchodních příležitostí v oblasti projektů, servisů atd.
  • vedení obchodních jednání, rozvíjení vztahů se stávajícími zákazníky
  • uzavírání projektových, servisních smluv
  • nabídkové činnosti
  • technicko-poradenské činnosti v oblasti automatizace

Těšit se můžete zejména na

  • špičkové produkty a řešení
  • práci pro technologického leadera nejen v oblasti Industry 4.0
  • služební auto i pro soukromé využití

Měl/a byste mít

  • silné obchodnické dovednosti (otevírání dveří, systematičnost, odolnost, přesvědčování, prezentace, argumentace, naslouchání potřebám zákazníka)
  • technické vzdělání a myšlení
  • komunikativní znalost AJ, popř. NJ
  • znalost trhu v oblasti průmyslu
  • ochotu a flexibilitu pro pravidelné služební cesty k zákazníkům z celé ČR
  • řidičské oprávnění B

Dále nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 282477
Organization: Digital Factory
Career Level: Začínající expert/ka