SW Developer - Automated tests development for Simatic S7-1500 PLC development - Plzeň

Plzen, Czech Republic
Research & Development

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem R&D centru Corporate Technology se zabýváme vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Výsledky naší práce lze najít v mnoha produktech koncernu Siemens pro průmyslovou automatizaci a železniční dopravu.

Příležitost pracovat na projektu: Vývoj a test řídicího systému SIMATIC – Vývoj automatizovaných testů pro ověření správné funkce vyvíjeného firmware pro CPU řady S7-1500 z rodiny SIMATIC. Hledáme juniorní i velmi seniorní kolegy pro vývojový tým o velikosti několika desítek vývojářů https://www.siemens.com/global/en/home/products/automation/systems/industrial/plc/simatic-s7-1500.html

Vaším úkolem bude

  • testování komponent firmware CPU z řady S7-1500 (PLC)
  • návrhu a implementaci nových testů v jazyce C#
  • spouštění automatizovaných testů, analýza a reportování výsledků

Těšit se můžete na

  • bonus za nástup do společnosti ve výši 100 000 Kč
  • možnost relokačního balíčku ve výši 50 000 Kč
  • spolupráce na “state of the art” technologii o oblasti průmyslové automatizace
  • zajímavé projekty realizované ve spolupráci s vývojovými centry koncernu Siemens AG
  • možnost uplatnit své expertní zkušenosti zejména u seniorních vývojářů
  • špičkově vybavené pracoviště
  • každodenní využití anglického jazyka
  • otevřený a přátelský kolektiv

Co u Vás oceníme

  • vysokoškolské vzdělání technického směru, případně adekvátní praxi v oboru
  • dobrou znalost nějakého objektového programovacího jazyka (nejlépe C#)
  • znalost ISO/OSI modelu a komunikačních protokolů TCP/IP, UDP
  • samostatnost, spolehlivost, analytické myšlení
  • znalost některého z verzovacích systémů (TFS, GIT,..)
  • znalost angličtiny – denní komunikace, znalost němčiny výhodou
  • chuť učit se nové věci a dále se odborně vzdělávat

Můžeme Vám nabídnout

  • práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • tvůrčí práci a prostor pro seberealizaci
  • systematickou podporu expertního rozvoje
  • sílu a stabilní zázemí společnosti Siemens
  • otevřené možnosti expertního i manažerského růstu
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Requisition ID: 282723
Organization: Corporate Technology
Career Level: Expert/ka