Siemens Volná místa

Engineer - PLM

Praha, Czech Republic
Research & Development

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem R&D centru Corporate Technology v Praze se zabýváme vývojem software, hardware, validací a mechanickým designem. Výsledky naší práce lze najít v mnoha produktech koncernu Siemens pro průmyslovou automatizaci a železniční dopravu.

Příležitost pracovat na projektu: After Sales Development (Product support).

Vaším úkolem bude

  • vedení R&D projektů zakázkové úpravy standardních produktů
  • dohled nad procesem návrhu a výroby zákaznických HMI
  • analýza změn ve standardních produktech a jejich dopad do zákaznických produktů na základě hlášení o změně
  • komunikace s vývojovým oddělením standardních a zákaznických produktů, komunikace s dodavateli
  • odhad nákladů, časového plánu a jejich kontrola a dodržování
  • správa dat dle PLM (Product Lifecycle Management)
  • tvorba potřebné dokumentace

Těšit se můžete na

  • zajímavé projekty realizované ve spolupráci s vývojovými centry koncernu Siemens AG
  • špičkově vybavené pracoviště
  • každodenní využití anglického jazyka
  • unikátní technologie a know-how
  • přátelský kolektiv

Co u Vás oceníme

  • vysokoškolské/středoškolské vzdělání technického směru
  • komunikativní znalost angličtiny, němčina (výhodou)
  • systémové myšlení
  • skutečné zaujetí pro kvalitu
  • iniciativu a spolehlivost
  • chuť se dále odborně vzdělávat
  • ochotu cestovat cca 3 týdny v roce

Dále nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 283227
Organization: Corporate Technology
Career Level: Začínající expert/ka