Siemens Volná místa

Vývojový programátor LabView - OEZ, Letohrad

Letohrad, Czech Republic
Engineering

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

OEZ je komplexním dodavatelem produktů a služeb v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí s více než 75 letou historií. Díky spojení se společností Siemens je v současnosti jedním z nejmodernějších závodů v České republice.

Ve společnosti OEZ s.r.o., pracoviště Letohrad, nabízíme volné pracovní místo na pozici Vývojový programátor Labview.

Nabízíme zajímavou práci v mladém kolektivu oddělení specialistů pro vývoj nových výrobních zařízení např. výrobní testovací automaty. Máte-li chuť učit se novým věcem, pracovat v příjemném prostředí a mít jistotu stabilního zaměstnání, tak zašlete váš životopis.

Budete se věnovat především

  • programování  testů pro výrobní zařízení napsaných v Labview a TestStand
  • optimalizace a údržba stávajících LabView kódů
  • podpora výroby a implementace nových požadavků na testy
  • spoluúčast na specifikacích zařízení pro výrobní a testovací účely

Měl(a) by jste mít

  • praxi v oboru
  • velmi dobrou znalost programování Labview a TestStand podmínkou
  • znalost Simatic podmínkou (S7 výhodou)
  • znalost elektrotechniky a pneumatiky
  • aktivní komunikace v anglickém jazyce (denní komunikace s kolegy v Siemens)
  • řidičský průkaz sk. B podmínkou

Výhodou

  • odborná způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. §6
  • znalost programovacích jazyků: C#, .Net, VB.Net, MS SQL
  • certifikace CLAD / CLD / CLA je výhodou
  • znalost modulů LabVIEW RT a FPGA

Můžete se těšit zejména na

  • unikátní, sofistikované technologie a know how na úrovni světového průmyslu
  • 25 dnů dovolené a den volna navíc na sportovní hry
  • příspěvek na stravování (cena obědů a večeří 16 Kč)
  • finanční příspěvky na sport, volný čas, zdraví, kulturu atd.
  • každoroční navýšení mzdy
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • možnost ubytování ve firemní ubytovně v Letohradě
  • odměna za odpracovaná léta ve společnosti
  • dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • akce pro zaměstnance (např. kulturní akce, sportovní akce, soutěže atd.)
  • možnost zapojit se do akciového programu Siemens
  • zázemí a perspektivu nadnárodní společnosti
  • možnost profesního růstu
  • nástup možný ihned nebo dohodou
  • služební cesty do zahraničí (např. Německo, 2x měsíčně na 1 – 2 dny)
  • široké pracovní uplatnění
  • podíl na vývoji a výrobě přístrojů, uplatňujících se na celosvětovém trhu

Zajímá Vás více? Máte otázky, zda je tato příležitost to pravé pro Vás? Zkontaktujte nás na telefonu +420 465 672 260, popř. +420 702 207 602, nebo nám rovnou pošlete Váš životopis. A pokud se chcete předem podívat, jak to u nás vypadá, můžete tady:  https://www.youtube.com/watch?v=e8Viev9obFY Budeme se těšit na Vaše reakce.

Requisition ID: 284006
Organization: Energy Management
Career Level: Expert/ka