Siemens Volná místa

Bezpečnostní technik - OEZ, Letohrad

Letohrad, Czech Republic
Environmental Protection, Health & Safety

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

OEZ je komplexním dodavatelem produktů a služeb v oblasti jištění elektrických obvodů a zařízení nízkého napětí s více než 75 letou historií. Díky spojení se společností Siemens je v současnosti jedním z nejmodernějších závodů v České republice.

Ve společnosti OEZ s.r.o., pracoviště Letohrad, nabízíme volné pracovní místo na pozici Bezpečnostní technik.

V našem útvaru se zabýváme životním prostředím, bezpečností práce a požární ochranou. Vaší hlavní náplní práce bude hlídání zákonných požadavků, vyhledávání rizik a další spolupráce v oblasti bezpečnosti práce. Pokud Vás zajímá tato oblast, komunikujete v anglickém jazyce a rádi se učíte rádi novým věcem, pak hledáme právě vás! Pozice je vhodná pro experty v oblasti BOZP a zkušené bezpečnostní techniky.

Budete se věnovat především

  • vstupním a opakovaným školení BOZP, tvorbě podkladů pro školení vedoucích pracovníků
  • schvalování používaných ochranných pracovních pomůcek
  • posuzování strojů a zařízení ve výrobě
  • kontrolní a poradenské činnosti pro zaměstnance společnosti v oblasti BOZP, komunikaci se společností Siemens (reporty, hlášení, programy)
  • spolupráci s bezpečnostním technikem, technikem ochrany životního prostředí, technikem požární ochrany a ergonomem

Měl(a) byste mít

  • SŠ/VŠ vzdělání, zaměření na bezpečnost práce – výhodou
  • praxi v oblasti bezpečnosti práce min. 3 roky
  • odborně způsobilá osoba k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci výhodou
  • znalost AJ – středně pokročilá (slovem i písmem) podmínkou
  • znalost práce na PC – MS Office (Word, Excel, Power Point)
  • řidičský průkaz sk. B – výhodou
  • komunikační schopnosti, samostatnost, schopnost učit se novým věcem

Dále Vám nabízíme

  • 25 dnů dovolené a den volna navíc na sportovní hry
  • příspěvek na stravování (cena obědů 16 Kč)
  • finanční příspěvky na sport, volný čas, zdraví, kulturu atd. 6 000 Kč ročně
  • každoroční navýšení mzdy
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • možnost ubytování ve firemní ubytovně v Letohradě
  • odměna za odpracovaná léta ve společnosti
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • akce pro zaměstnance (např. kulturní a sportovní akce, soutěže atd.)
  • možnost zapojit se do akciového programu Siemens
  • zázemí a perspektivu nadnárodní společnosti
  • nástup možný ihned
  • Zajímá Vás více? Máte otázky, zda je tato příležitost to pravé pro Vás? Zkontaktujte nás na telefonu +420 465 672 260, popř. +420 702 207 602, nebo nám rovnou pošlete Váš životopis. Budeme se těšit na Vaši odpověď. https://www.youtube.com/watch?v=e8Viev9obFY

Requisition ID: 284165
Organization: Energy Management
Career Level: Nedefinováno