Siemens Volná místa

Specialista technických nabídek

Mohelnice, Czech Republic
Product Management, Portfolio & Innovation

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Domluvíte se bez problémů anglicky nebo německy? Máte technické znalosti nebo Vás technika jednoduše baví? Rád/a komunikujete s lidmi? Staňte se posilou týmu zpracování nabídek!

Budete se věnovat především

 optimalizaci elektrické a mechanické části asynchronního elektromotoru dle požadavků zákazníka

 technickému zpracování nabídek a komunikaci s partnery po celém světě

 návrhům elektrotechnického a mechanického designu motorů

 práci s katalogy a řídicím systémem SAP

 přípravě nabídek pro nové varianty výrobků

 podpoře zákaznických projektů

 technické podpoře prodeje

 komunikaci se zákazníkem

Těšit se můžete zejména na

 přátelský kolektiv s nadšením pro motory

 sílu a zázemí společnosti Siemens

 kariéru ve velmi dynamicky se rozvíjející firmě

 spolupráci se zahraničními partnery

Dále Vám nabízíme

 místo výkonu práce Mohelnice

 možnost uplatnění v perspektivním oboru

Měl/a byste mít

 VŠ/SŠ vzdělání elektrotechnického či strojního směru

 pokročilou znalost anglického nebo německého jazyka

 praxi v oboru (velkou výhodou)

 znalost MS Office (Outlook, Word, Excel, PowerPoint)

 komunikační dovednosti

 schopnost týmové práce a rozhodnost

 samostatnost, spolehlivost a preciznost

Program zaměstnaneckých výhod

 roční příspěvek 5.000 Kč do programu Benefit plus

 příspěvek na penzijní nebo životní pojištění 800 Kč měsíčně

 odměny při životním a pracovním jubileu až do výše 35.000 Kč

 závodní jídelna v areálu firmy, příspěvek na stravování

 akciový program pro zaměstnance

 dobrovolnický den, společenské a kulturní akce

 5 týdnů dovolené

Requisition ID: 284923
Organization: Process Industries and Drives
Career Level: Začínající expert/ka