Siemens Volná místa

Stáž pro studenty informatiky - DPP - Ostrava

Ostrava, Czech Republic
Information Technology

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Nově vznikající nabídkový tým hledá studenta informatiky pro účast na projektu „Digitální nástěnka“ - obsahující aktuální sdílená data z jednotlivých závodů a oddělení a jejich následné zobrazení na LCD televizorech v jednotlivých lokacích.

Chcete se stát součástí zajímavého projektu a získat zkušenost v mezinárodní firmě?

Přidejte se k nám!

Tato stáž je určena všem vysokoškolským studentům oboru IT.

Budete se věnovat především

  • programování interních webových stránek
  • nastavení a údržbě tohoto systému
  • vkládání příspěvků ve formě firemních dat skládající se ze všech typů medií
  • propojení s interní databází

Těšit se můžete zejména na

  • účast na zajímavém projektu a pestrou práci,
  • spolupráci se špičkovými odborníky
  • práci v přátelském a otevřeném kolektivu
  • aktivní spolupráci v mezinárodních týmech

Měl/a byste mít

  • znalost anglického jazyka
  • znalost programování webových stránek a aplikací
  • znalost grafiky, web designu
  • zkušenosti s tvorbou a údržbou databází a formulářů
  • zkušenosti se sběrem a analýzou dat a správou obsahu v mezinárodní společnosti
  • aktivní přístup k práci
  • dobré komunikační vlastnosti

Dále nabízíme

  • místo výkonu práce: Hornopolní, Ostrava
  • krátké služební cesty - Frenštát pod Radhoštěm a Mohelnice

Requisition ID: 287581
Organization: Process Industries and Drives
Career Level: Student/ka
Jenom částečný