Siemens Volná místa

Servisní technik lokomotiv Siemens Vectron - Praha

Praha, Czech Republic
Customer Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Jsme tým servisních techniků lokomotiv divize Mobility společnosti Siemens, s.r.o. Náš tým poskytuje servisní a související služby v oblasti údržby a opravy lokomotiv Siemens Vectron, náhradních dílů a dalších.
V současnosti hledáme do týmu nového kolegu na pozici Servisní technik lokomotiv Vectron.

Lokomotiva Vectron: http://w5.siemens.com/web/cz/cz/corporate/portal/home/produkty_a_sluzby/mobility-logistics/Vectron/Pages/Vectron.aspx

Čemu se u nás budete věnovat?

  • servisní činnosti na lokomotivách Vectron v rámci České republiky
  • kontrolám a diagnostice závad
  • opravám závad elektrických a elektronických komponentů lokomotivy
  • činnostem na vozidlech u zákazníka či v partnerských depech
  • komunikaci se zákazníky

Na co se můžete těšit?

  • mentora, který Vám v prvních měsících předá veškeré know-how
  • intenzivní jazykové vzdělávání (NJ či AJ), pokud potřebujete posílit jazyk
  • plánované údržby, ale i neplánované opravy
  • výjezdy firemním automobilem v rámci ČR
  • adrenalin, protože každá závada je jiná
  • ocenění vlastních nápadů a zlepšováků
  • možnost stáže v Mnichově v oblasti kolejových vozidel

Co byste měl/a mít?

  • SŠ či VŠ vzdělání elektrotechnického směru
  • praxi v oboru kolejových vozidel - ideálně v oblasti údržby či výroby
  • platnou vyhlášku 50 §6 (možnost doplnění po nástupu)
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat
  • elementární znalost anglického nebo německého jazyka

Co Vám nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • notebook, mobilní telefon
  • zázemí kanceláře v části Praha - Michle (Sliačská 1150/1) - kantýna, odpočinková místnost apod.
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete libovolně proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie (kultura, zdraví, sport, cestování apod.) či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka!

Pošlete nám svůj aktuální životopis. V případě dotazů se ozvěte naší personalistce Kristýně Navrátilové na kristyna.navratilova@siemens.com nebo volejte na telefonní číslo 720 954 682.

Requisition ID: 290453
Organization: Mobility
Career Level: Začínající expert/ka