Siemens Volná místa

Technický kontrolor elektro - OEZ, Letohrad

Letohrad, Czech Republic
Quality Management

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

OEZ je výrobcem nízkonapěťových jistících a pojistkových přístrojů s více než 75 letou tradicí na trhu. Díky spojení se společností Siemens je v současnosti jedním z nejmodernějších výrobních závodů v České republice.

Ve společnosti OEZ, s.r.o., pracoviště Letohrad, nabízíme volné pracovní místo Technický kontrolor - elektro. Svých odborníků si ceníme. ZÍSKEJTE ODMĚNU 15.000 KČ JEN ZA TO, ŽE K NÁM NASTOUPÍTE. Tato odměna se vyplácí po úspěšném ukončení zkušební doby.

V našem týmu technických kontrolorů zodpovídáme za dohled nad vysokou kvalitou našich výrobků, které jsou prodávány po celém světě. Kontrolní činnosti provádíme na zařízeních, které využívají nejmodernější technologie. Spolupracujeme s odbornými útvary při analýzách dosažených výsledků. Pokud máte elektro vzdělání, rádi pracujete v týmu, poznáváte nové technologie a učíte se novým věcem, pak hledáme právě Vás. Pozice je vhodná také pro absolventy.

Budete se věnovat především

  • kontrola podsestav a finálních výrobků – jističů a příslušenství dle předepsané dokumentace, možnost náhledu viz odkaz zde: http://www.oez.cz/produkty
  • elektronická evidence výsledků provedených kontrol
  • používání předepsaných nástrojů kvality
  • spolupráce s ostatními odděleními při řešení zjištěných vad výrobků (technologie, konstrukce)
  • kontrola dodržování systému zabezpečování jakosti (ISO norma 9001)

Měl(a) by jste mít

  • ÚSO vzdělání, zaměření elektro
  • znalost AJ výhodou
  • znalost vyhlášky 50/78 (§5 minimálně)
  • znalost MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • schopnost analýzy problémů, komunikační schopnosti a schopnost týmové spolupráce, schopnost učení se a rozšiřování znalostí
  • schopnost pracovat ve třísměnném provozu (8 hodinové pracovní směny)

Těšit se můžete zejména na

  • náborová prémie 15 000 Kč za nástup
  • unikátní výrobní technologie a know how
  • možnost poznat používané systémy kvality
  • 25 dnů dovolené a den volna navíc na sportovní hry
  • příspěvek na stravování (cena obědů a večeří 16 Kč)
  • odměna za přítomnosti na pracovišti 1 000 Kč měsíčně
  • finanční příspěvky na sport, volný čas, zdraví, kulturu atd. 6 000 Kč/rok
  • každoroční navýšení mzdy
  • příspěvky na penzijní nebo životní pojištění
  • možnost ubytování ve firemní ubytovně v Letohradě
  • odměna za odpracovaná léta ve společnosti
  • dny volna s náhradou mzdy nad zákonný nárok při důležitých osobních překážkách
  • zvýhodněné nabídky pro zaměstnance
  • akce pro zaměstnance (např. kulturní akce, sportovní akce, soutěže atd.)
  • možnost zapojit se do akciového programu Siemens
  • možnost kariérního růstu
  • zázemí a perspektivu nadnárodní společnosti

Zajímá Vás více? Máte otázky, zda je tato příležitost to pravé pro Vás? Zkontaktujte nás na telefonu +420 465 672 260, popř. +420 702 207 602, nebo nám rovnou pošlete Váš životopis. Budeme se těšit na spolupráci. A pokud se chcete podívat, jak to u nás vypadá, můžete tady: https://www.youtube.com/watch?v=e8Viev9obFY

Requisition ID: 290939
Organization: Energy Management
Career Level: Nedefinováno