Siemens Volná místa

Projektový manažer pro průmyslovou automatizaci - Bradlec 1

Steti, Czech Republic
Environmental Protection, Health & Safety

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Bavilo by Vás pracovat ve významné mezinárodní společnosti? Máte zkušenosti v oblasti BOZP a PO? Přidejte se k nám v roli Bezpečnostního technika.

Co bude Vaší pracovní náplní?

  • zodpovědnost za dodržování legislativy v oblasti BOZP a PO
  • školící činnost včetně vedení příslušné agendy
  • vedení statistik týkající se pracovních úrazů, reporty z těchto oblastí
  • vyhodnocování rizik, aktivity v oblasti BOZP, PO, účast na auditech apod
  • vedení příslušné dokumentace pracoviště
  • zavádění, realizace a vyhodnocování definovaných opatření

Těšit se můžete zejména na

  • příležitost k seberealizaci
  • zajímavé projekty a nejnovější know-how
  • spolupráci se špičkovými odborníky a vlastní odborný i profesní růst

Měl/a byste mít

  • VŠ nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • praxi v oblasti BOZP a PO
  • dobrou orientaci v oboru elekto, měření a regulace a automatizace
  • komunikační a prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu cestovat

Dále nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 291480
Organization: Digital Factory
Career Level: Expert/ka