Siemens Volná místa

Zámečník údržby kolejových vozidel - Praha

Praha, Czech Republic
Customer Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem odštěpném závodě Mobility Metro Services, depo Kačerov hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Zámečníka kolejových vozidel.

Budete se věnovat především

  • kontrolám a opravám mechanických a pneumatických dílů na vlaku metra
  • mimořádným opravám komponentů vlaku metra
  • opravám a údržbě jednotlivých komponentů v dílně

Měl/a byste mít

  • výuční list, případně střední odborné vzdělání v oboru - zámečník kolejových vozidel, servisní činnost vozidel nebo strojírenský obor
  • předchozí praxi v oboru strojní zámečník kolejových vozidel, případně strojní zámečník v jiném oboru (nejlépe v údržbě/výrobě)
  • aktivní, samostatný přístup a týmového ducha

Nabízíme Vám

  • zajímavé finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
  • pracovní dobu 37,5 hodin/týden
  • denní směny 7-15 hodin
  • potenciál k růstu finančního ohodnocení a zařazení na zodpovědnější pozici

Requisition ID: 292197
Organization: Mobility
Career Level: Zkušený/á expert/ka