Siemens Volná místa

Technical Consultant

Brno, Czech Republic
Sales

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Pro obchodně-technické oddělení zabývající se prodejem produktů a řešení v oblasti průmyslové automatizace a elektrických pohonů  hledáme studenta/ku VŠ na part-time. Nabízíme příležitost k načerpání praktických zkušeností a k rozvoji při práci v úspěšném týmu.

Budete se věnovat především

  • spolupráci na přípravě technických řešení elektrických pohonů do 250kW a na technickém poradenství
  • přípravě a programování demonstračních sestav
  • podpoře při přípravě prezentací a propagačních materiálů, přípravě podkladů v aplikacích MS Office
  • překladům odborných technických textů

Měl/a byste mít

  • vzdělání technického směru – ideálně 2. ročník VŠ v oblasti elektro, automatizace a podobné
  • zkušenosti s elektrickými pohony, automatizací a programováním výhodou
  • pokročilou znalost angličtiny nebo němčiny
  • dobrou znalost balíčku MS Office – Excel, Access, Powerpoint, Word
  • svědomitost, pečlivost, velmi dobré komunikační dovednosti
  • možnost pracovat cca 20 hod/týden, zájem o dlouhodobou spolupráci

Nabízíme Vám

  • spolupráci formou DPČ s nástupem ideálně v duben 2018
  • zázemí mezinárodního koncernu Siemens
  • příležitost k získání nových zkušeností
  • flexibilní pracovní dobu
  • využití cizích jazyků

Requisition ID: 292977
Organization: Digital Factory
Career Level: Student/ka
Jenom částečný