Siemens Volná místa

Specialista na přijaté faktury s němčinou - Praha

Praha, Czech Republic
Finance

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Chcete v práci používat němčinu?
Dokončili jste právě vysokou školu nebo se připravujete na státnice? Nebo již za sebou nějakou praxi máte?
Rádi komunikujete a baví Vás čísla?
Pracujete rádi s počítačem a dobře ovládáte MS Office?
Chcete nastartovat svou kariéru?
                        …pak čtěte dále.

A co je náplní této práce?

Jsme tým, který se věnuje účetnictví dodavatelů. Účtujeme příchozí faktury a dobropisy (v systému SAP), řešíme cenové a množstevní rozdíly mezi objednávkami a fakturami, spouštíme platební běhy, kontrolujeme účetní doklady a mezi dalším také zpracováváme příchozí upomínky. Podílíme se na účetních závěrkách, to jsou období, kdy se neobejdeme bez chutí dát práci o něco víc. Denně mluvíme s našimi zákazníky, a to německy. V týmu se navzájem podporujeme a pomáháme si, totéž očekáváme i od Vás.

Vysoká kvalita, špičkový servis a co nejspokojenější zákazníci, to jsou naše hlavní cíle.

A na co se u nás můžete těšit?

  • flexibilní pracovní dobu a možnost práce z domova
  • milý, přátelský a ochotný kolektiv
  • pohodového nadřízeného
  • mezinárodní prostředí, které umožňuje další rozvoj a možnost se do budoucna dále kariérně posouvat
  • propracovaný systém interního vzdělávání
  • denní využití němčiny

Co byste měl/a jako vhodný kandidát splňovat?

Protože hledáme především absolventy, tak kromě dobré znalosti němčiny a uživatelské znalosti MS Office prakticky nic nevyžadujeme. Do všeho Vás zaučíme. Protože jsme ale tým, který si zakládá na spolupráci, tak to bez týmového ducha nepůjde. Zákazník zase očekává vysokou míru zákaznického přístupu. A protože se nacházíme v oblasti účetnictví, musíte být pečliví.

Co Vám dále můžeme nabídnout?

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • roční bonus
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 293824
Organization: Controlling and Finance
Career Level: Nedefinováno