Siemens Volná místa

Embedded SW Developer C/C++ - Brno

Brno, Czech Republic
Research & Development

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Chcete se stát součástí známé nadnárodní firmy, podílet se na zajímavých projektech a získat praxi v oboru? Pojďte pracovat do naší divize Corporate Technology Development Center.

V naší divizi Corporate Technology rozšiřujeme vývojový tým a nabízíme pracovní pozici Embedded C/C++ Developer and Test Automation Specialist zaměřenou na vývoj embedded zařízení v jazyku C/C++, vývoj a správu stránek embedded web serveru, implementaci podpory OPC protokolu a tvorbu automatických testů.

Náplní Vaší práce bude především

  • vývoj SIEMENS embedded zařízení pro průmyslovou Ethernet sběrnici Profinet v programovacím jazyku C/C++
  • implementace a provádění automatických testů v jazyku Python
  • analýza výsledků testů a jejich reportování
  • komunikace s vývojovým týmem v Rakousku

Měl/a byste mít

  • vysokoškolské vzdělání a velmi dobrou znalost jazyka C/C++ a Pythonu
  • pokročilou znalost angličtiny
  • analytický způsob myšlení se zaměřením na zákazníka
  • kreativitu při řešení komplexních úkolů, zodpovědný a systematický přístup
  • ochotu učit se doméně produktu (Profinet)
  • dobrou znalost protokolu HTTP a jazyka HTML
  • znalost OPC technologie

Výhodou je

  • znalost C++ a znalost principů OOP
  • znalost německého jazyka
  • znalost práce s verzovacím systémem Git
  • zkušenosti s vývojem pro embedded zařízení

Nabízíme Vám

  • práci na dynamicky se rozvíjejícím mezinárodním projektu
  • sílu a zázemí společnosti Siemens
  • práci s důrazem na kvalitu a spolehlivost
  • práci v mladém kolektivu a příjemném prostředí
  • expertní i manažerské rozvojové programy
  • dlouhodobou vzájemnou spolupráci
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma

Requisition ID: 294814
Organization: Corporate Technology
Career Level: Expert/ka