Siemens Volná místa

Technik správy a provozu nemovitostí - Letohrad

Letohrad, Czech Republic
Real Estate

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V oddělení Siemens Real Estate se staráme o všechny lokality v ČR, kde Siemens působí. Aktuálně se jedná o téměř 375 000 m2 ve více než 30 lokalitách. Nyní k sobě hledáme posilu, která bude mít pod palcem dva naše výrobní závody a jejich pobočky.

Přidejte se k nám jako Facility Manager!

Vaším úkolem bude především

  • realizace strategie v oblasti Real Estate
  • zajištění stavebních akcí v oblasti oprav a investic dle plánu na příslušný obchodní rok
  • zodpovědnost za řádný a bezpečný chod budov, technické zařízení
  • komunikace s interními zákazníky, externími dodavateli služeb v oblasti facility managementu
  • zodpovědnost za řádné fungování dodavatelských vztahů a dodržování smluvených požadavků
  • plánování, kontrola dodržování rozpočtů, reporting a spolupráce s ekonomem lokalit
  • podpora interním zákazníkům při zadávání požadavků
  • koordinace schvalovacích procesů

Těšit se můžete zejména na

  • zajímavou a různorodou práci v přátelském kolektivu
  • spolupráci na různých projektech
  • příležitosti k osobnímu i odbornému rozvoji
  • zázemí prestižní mezinárodní společnosti

Vy byste měl/a mít

  • VŠ, SŠ vzdělání (ideálně technického směru, popř. se zaměřením na oblast správy nemovitostí)
  • praktickou zkušenost na obdobné pozici a znalost správy průmyslových nemovitostí
  • znalost anglického jazyka pro běžnou komunikaci
  • povědomí související s oblastí Real Estate (např. Property Management, Facility Management, nákup služeb a právní aspekty)
  • základní přehled o souvisejících ekonomických a finančních tématech
  • silnou zákaznickou orientaci
  • výborné komunikační dovednosti

Dále nabízíme

  • 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu, home office a firemní mateřské školky v Praze a Ostravě pro lepší skloubení pracovního a soukromého života
  • individuální rozpočet na benefity ve výši min. 24 000 Kč, který si můžete proměnit na kombinaci až 8 dní volna navíc, bodů do cafeterie či příspěvků na penzijní a/nebo životní pojištění
  • příspěvek na stravování ve formě stravenek nebo příspěvku ve firemní kantýně
  • možnost stát se akcionářem Siemens a získat akcie zdarma
  • nejrůznější slevy a zvýhodněné nabídky

Requisition ID: 294964
Organization: Global Services
Career Level: Začínající expert/ka