Siemens Volná místa

Elektromechanik korektivní údržby kolejových vozidel

Praha, Czech Republic
Customer Services

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

V našem odštěpném závodě Mobility Metro Services, depo Kačerov hledáme nového kolegu na pozici Elektromechanik korektivní údržby kolejových vozidel.

Budete se věnovat především

  • mimořádným opravám komponentů vlaku metra,
  • kontrolám a opravám elektrických dílů na vlaku metra.

Měl/a byste mít

  • výuční list , příp. střední odborné vzdělání v oboru elektromechanik, elektromechanik kolejových vozidel, případně servisní činnost vozidel,
  • praxi v oboru elektromechanik kolejových vozidel, nebo elektromechanik v jiném oboru (nejlépe údržbě či výrobě),
  • týmového ducha a aktivní přístup k technice.

Nabízíme Vám

  • zajímavé finanční ohodnocení,
  • pracovní dobu 37,5 hodin/týden,
  • 12 hodinové turnusové směny, denní směny 07-19/ 19-07 hodin,
  • stravenky a další benefity,
  • možnost stravování v závodní jídelně,
  • při dobrých pracovních výsledcích možnost profesního postupu.

Requisition ID: 294985
Organization: Mobility
Career Level: Začínající expert/ka