Siemens Volná místa

Technik dodavatelské kvality - OEZ, Letohrad

Letohrad, Czech Republic
Quality Management

Čeština ‎(Czech)‎

Popis pozice

Ve společnosti OEZ s.r.o., pracoviště Letohrad, nabízíme volné pracovní místo na pozici Technik dodavatelské kvality.

Náplň práce

  • zajišťování činností dodavatelské kvality v rámci stávající výroby i nových projektů ve spolupráci s projektovým týmem
  • komunikace se zahraničními a s českými dodavateli (převažují zahraniční dodavatelé)
  • analýzy a vyhodnocování dat, týkajících se dodavatelské kvality
  • řešení kvalitativních problémů s dodavateli
  • realizace externích auditů

Očekáváme

  • USO/VŠ vzdělání chemické nebo strojní zaměření
  • znalost AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem min. B1)
  • znalost MS Office
  • technické znalosti z oblasti nástrojů, výrobních technologií, materiálů, výkresové dokumentace
  • komunikativnost, pečlivost, prezentační dovednosti
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • místo výkonu práce: Letohrad
  • možnost ubytování v novém moderním prostředí
  • práci v mezinárodním týmu
  • zázemí a perspektivu v nadnárodní společnosti
  • systém benefitů

Requisition ID: 295005
Organization: Energy Management
Career Level: Začínající expert/ka